10 Ağustos 2011 Çarşamba

1 yaşındayız ve küçük bir ara!Tarçın Tadında birinci yaşını geçen hafta doldurdu. Evlendikten sonra mutfakta geçirdiğim saatler ve yaşadığım enerji patlaması sonucu doğdu Tarçın Tadında!

Komik şeyler de yaşadık mesela eşimin fotoğraf çekimlerini tamamlaması için tabakta soğuyan yemekler, saatlerce uğraşıp da boşa giden ve de birşeye benzemeyen tarifler, çok güzel olan ama fotoğrafı güzel olmadığı için burada yayınlanamayanlar.

Dikkatli okurların da farkettiği üzere tariflere ara verdim. Tarçın Tadında takipçileri hergün onlarca maille bu soruyu sormuyor ya da yorum kutularım dolup taşmıyor ama bir yerlerde bu blogu okuyan tarçınseverler var eminim :)

Ailece yeni bir heyecana hazırlanıyoruz. Başlıktaki "yeni evli ve çocuksuz" kısmını "evli ve çocuklu" ya çevirmek üzere hazırız. Sadece 8 hafta kaldı evimizin miniğini karşılamaya. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız.

Ruhum o kadar çok yemek yapmak ve yazmak istiyor ki  ama bedenimdeki konuk tüm enerjimi aldığı için bunu -şimdilik- gerçekleştiremiyorum.

En kısa zamanda yeni denemelerle, "evli ve çocuklu" olarak döneceğim. Bu arada arşivimiz de fena değil bayağı bir tarif var, onlarla idare edebilirsiniz :)

2 yorum:

  1. Umarım sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alırsınız. 1,5 yaşında dünyalar tatlısı kızı olan yeni bir anne olarak size tavsiyem, bebeğinizle bol bol vakit geçirin. Bazen gerçekten çok yorulup bunaldığınızı hissedeceksiniz ama direnmek için öyle güzel bir sebebiniz olacak ki:) sanırım hem bu kadar zor, hem de bu kadar güzel olan başka bir şey yok bu dünyada. Ve anne olmak, hayatta bize sunulan en güzel şey.Onu ilk kucağınıza alışınızı, ömür boyu unutamayacaksınız.
    bebeğinize ve size, ailenize uzun, sağlıklı bir ömür diliyorum. tekrar döndüğünüzde biz sizi burada bekliyor olacağız. sevgiler.derya.
    bangininmutfagi.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkürler Derya Hanım. Ben de sabırsızlıkla bebeğimizi bekliyorum.

    YanıtlaSil

Paylaş

print

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...