26 Kasım 2013 Salı

ödüller sahiplerini buldu!

Atolye Hobidich Gamze ve Tarçın Tadında'nın ortaklaşa düzenlediği çekilişi bugün gerçekleştirdik. Emek verip katılan herkese sonsuz teşekkürler. İlk günden beri projeme heyecanla dahil olan Atölye Hobidich'in sahibi Gamze'ye zaten hayrandım, bu çekiliş için verdiği destek ve paylaşımlarımızdan sonra hayranlığım kat kat arttı. Ödül kazanmamış olsanız bile HOBIDICH'i bir yere not edin, sizin için yapabilecekleri hayal gücüyle sınırlı sadece. Her türlü konu için Gamze'ye hobidich@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Atolye Hobidich'ten BAYKUŞLU ÖNLÜK 33 nolu katılımcı olan "pasta yapmak: pandispanya" tarifimi oğlunun doğumgünü pastası için yapan "elf_ana" nickli ELİF HANIM'ın oldu. Kendisine Tarçın Tadında'yı takip ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum. İletişim bilgilerini tarcintadinda@gmail.com adresine bekliyorum.


İkinci ödülümüz IKEA mutfak tartısıydı. Gelen fotoğraflardaki sunumlar gerçekten birbirinden güzeldi. Ama bir tanesi gönlümü fethetti diyebilirim.

IKEA mutfak tartısı "fincanda brownie" tarifimi yapan ladybird_cece nickli Instagram kullanıcısı CEYDA Hanım'ın oldu. Özellikle son fincan kekin yenmiş olması ve tabağa yazılan N harfi beni benden aldı. Bir diğer katılımcı Gül Hanım da çok güzel bir sunum yapmıştı kurabiyelerden Tarçın Tadında yazmıştı. İkisi arasında çok kararsız kaldım ama boş fincan çok etkiledi beni :) Ceyda Hanım'dan iletişim bilgilerini tarcintadinda@gmail.com a bekliyorum.

Çekilişe katılmak için mutfağa giren ve Tarçın Tadında tariflerini deneyen herkese sonsuz teşekkürler. 52 katılımcı onlarca fotoğraf gönderdi. Onlarla ilgili de hoş görsel projeler var kafamda. İçlerinden biri iki gün boyunca 3 öğünün menüsünü Tarçın Tadında tariflerinden düzenleyip Instagramda birbirinden güzel fotoğaflar paylaştı. firavunra nickli Instagram kullanıcısı Şebnem Hanım'a çekiliş sürecimizi renklendirdiği için ve beni çok mutlu ettiği için IKEA'dan minik bir hediye aldım. Çam sakızı çoban armağanımın keyifli geçen çekiliş günlerimizi hatırlatması dileğimle.

Şebnem Hanım'ın iletişim bilgilerini de tarcintadinda@gmail.com a bekliyorum.
3 yorum:

  1. müthiş hepsi, yazanın yapanların sunanların ellerine kollarına sağlık:)

    YanıtlaSil
  2. Tarcin tadinda bir hediye oldu bu! Manevi degeri olan bir hediye;) Cok tesekkur ederim hem Tarcin Tadinda' ya hem de Atolye Hobidich' e sevgilerimi yolluyorum:)

    YanıtlaSil
  3. Sevgili Tarcin Tadinda ve AtolyeHobidich, hediyem elime ulasti. Cok tesekkur ederim:)

    YanıtlaSil

Paylaş

print

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...